Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
Rozpis soutěže
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
David Kalous
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Rok narození
1976
Typ licence
Licence B
Platnost licence
29.8.2018
Koučovaná utkání
1.liga muži
15.5. 17:00
AB130
Sokol Ostrava - Talent Plzeň "B"
26 : 33
8.5. 16:30
AB124
Sokol Nové Veselí - Sokol Ostrava
36 : 19
1.5. 17:00
AB117
Sokol Ostrava - Olomouc
31 : 30
24.4. 17:00
AB113
Chodov - Sokol Ostrava
34 : 30
9.4. 13:00
AB104
Sokol Ostrava - Náchod
35 : 29
3.4. 15:00
AB102
Starý Plzenec - Sokol Ostrava
28 : 27
20.3. 15:00
AB091
Jičín "B" - Sokol Ostrava
30 : 21
13.3. 13:00
AB090
Sokol Ostrava - HBC Strakonice
29 : 29
6.3. 11:00
AB080
Sokol Přerov - Sokol Ostrava
32 : 38
28.2. 17:00
AB077
Sokol Ostrava - Dvůr Králové
30 : 21
13.12. 15:00
AB064
Talent Plzeň "B" - Sokol Ostrava
33 : 21
22.11. 17:00
AB047
Sokol Ostrava - Chodov
28 : 31
14.11. 16:00
AB038
Náchod - Sokol Ostrava
35 : 31
24.10. 17:00
AB036
Sokol Ostrava - Starý Plzenec
29 : 33
18.10. 17:00
AB025
Sokol Ostrava - Jičín "B"
31 : 24
10.10. 18:00
AB024
HBC Strakonice - Sokol Ostrava
33 : 14
4.10. 17:00
AB014
Sokol Ostrava - Sokol Přerov
49 : 24
26.9. 17:00
AB011
Dvůr Králové - Sokol Ostrava
22 : 19
20.9. 17:00
AB003
Sokol Ostrava - Bystřice p.H.
20 : 24
1.liga starší dorostenci
24.10. 15:00
AG036
Sokol Ostrava - Karviná
25 : 25
10.10. 16:00
AG024
HBC Strakonice 1921 - Sokol Ostrava
37 : 23
Český pohár mužů
30.10. 18:00
AM063
Sokol Ostrava - Baník OKD Karviná
28 : 35
11.9. 18:00
AM047
Šumperk - Sokol Ostrava
24 : 29
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice - SK Kuřim
29 : 30
video
online
Sokol II.Prostějov - Hustopeče
33 : 30
video
online
Ivančice - Napajedla
32 : 24
video
online
Sokol Kostelec na Hané - Házená Tišnov
30 : 29
video
online
Telnice - Bohunice
22 : 26
video
online
Juliánov - Sokol V. Meziříčí
33 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice
22
17
2
3
570 : 511
36
2
Ivančice
22
17
1
4
615 : 524
35
3
Hustopeče
22
12
2
8
601 : 557
25
4
Maloměřice
22
10
3
9
584 : 563
23
5
Juliánov
22
9
4
9
640 : 641
22
6
Sokol II.Prostějov
22
10
1
11
641 : 640
21
7
SK Kuřim
22
9
1
12
647 : 662
19
8
Sokol Kostelec na Hané
22
9
1
12
570 : 581
19
9
Házená Tišnov
22
9
1
12
675 : 702
19
10
Telnice
22
7
2
13
569 : 664
16
11
Napajedla
22
7
1
14
575 : 589
15
12
Sokol V. Meziříčí
22
6
1
15
562 : 615
13
Tabulka střelců
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
211
Pavel Mrnuštík
Tatran Bohunice
155
Roman Matušík
TJ Sokol Velké Meziříčí
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
55
Jakub Štěrba
HK Ivančice
43
Jiří Havlát
Házená Tišnov
40
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Kozlovský
Sokol II.Prostějov
64
Vítězslav Večeřa
TJ Sokol Velké Meziříčí
56
Adam Langer
Sokol Telnice
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.