Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
Rozpis soutěže
Extraliga
Extraliga Play-off 1-8
Extraliga Play-out 9-12
Extraliga Play-out 11-12
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-4
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Martin Šetelík
Mateřský klub
TJ JM Chodov
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
23.9.2017
Koučovaná utkání
1.liga muži
15.5. 14:00
AB127
Jičín "B" - Chodov
18 : 25
8.5. 17:00
AB126
Chodov - Náchod
32 : 26
1.5. 15:00
AB116
Starý Plzenec - Chodov
33 : 27
24.4. 17:00
AB113
Chodov - Sokol Ostrava
34 : 30
16.4. 18:00
AB105
HBC Strakonice - Chodov
26 : 23
10.4. 17:00
AB100
Chodov - Sokol Přerov
40 : 27
19.3. 17:00
AB094
Dvůr Králové - Chodov
22 : 28
13.3. 17:00
AB087
Chodov - Bystřice p.H.
28 : 21
5.3. 11:00
AB083
Talent Plzeň "B" - Chodov
19 : 32
28.2. 17:00
AB074
Chodov - Sokol Nové Veselí
28 : 31
20.2. 16:00
AB072
Olomouc - Chodov
21 : 22
13.12. 17:00
AB061
Chodov - Jičín "B"
27 : 29
5.12. 15:00
AB060
Náchod - Chodov
30 : 36
29.11. 17:00
AB050
Chodov - Starý Plzenec
20 : 18
22.11. 17:00
AB047
Sokol Ostrava - Chodov
28 : 31
15.11. 17:00
AB039
Chodov - HBC Strakonice
31 : 27
8.11. 15:00
AB034
Sokol Přerov - Chodov
27 : 42
18.10. 17:00
AB028
Chodov - Dvůr Králové
25 : 19
11.10. 11:00
AB021
Bystřice p.H. - Chodov
29 : 28
4.10. 17:00
AB017
Chodov - Talent Plzeň "B"
39 : 26
27.9. 16:30
AB008
Sokol Nové Veselí - Chodov
29 : 25
20.9. 17:00
AB006
Chodov - Olomouc
26 : 23
Český pohár mužů
13.9. 15:00
AM035
Libčice n. Vlt. - Chodov
30 : 17
Spol. přebor st. žáků sk.B
5.6. 12:20
CG056
Chodov - Kobylisy
25 : 7
5.6. 10:20
CG053
Chodov - Kutná Hora
14 : 12
5.6. 09:00
CG051
Házená Mělník B - Chodov
7 : 20
Předchozí kola
Extraliga Play-off 3-4 - výsledky
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
28 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
26 : 19
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
20 : 25
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
33 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
1.6. 18:00
Tabulka střelců
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
179
Milan Kotrč
HC Dukla Praha
162
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
66
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
46
Petr Magrla
TJ Cement Hranice
44
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Brabec
HC Dukla Praha
108
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
80
Libor Hanisch
HCB OKD Karviná
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.