Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
Rozpis soutěže
Extraliga
Extraliga Play-off 1-8
Extraliga Play-out 9-12
Extraliga Play-out 11-12
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-4
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Vladimír König
Mateřský klub
Sokol L.Kynžvart
Rok narození
1981
Typ licence
Licence B
Platnost licence
2.3.2019
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
14.5. 16:00
AP279
Házená Mělník - Cheb-CheLK
17 : 18
14.5. 13:00
AP276
Cheb-CheLK - S.Vršovice
15 : 22
14.5. 10:00
AP273
Havl. Brod A - Cheb-CheLK
28 : 22
14.5. 08:00
AP271
Cheb-CheLK - Otrokovice
12 : 17
16.4. 14:25
AP208
Cheb-CheLK - Ivančice
21 : 29
16.4. 12:35
AP206
DHK Zora Olomouc B - Cheb-CheLK
14 : 18
16.4. 10:45
AP204
Žirovnice - Cheb-CheLK
26 : 11
16.4. 08:55
AP202
Cheb-CheLK - Žeravice
9 : 18
12.3. 16:15
AP190
Cheb-CheLK - DHK B Most
14 : 19
12.3. 11:40
AP185
Písek - Cheb-CheLK
18 : 18
12.3. 09:50
AP183
Cheb-CheLK - Slavia
6 : 22
13.2. 15:30
AP126
Cheb-CheLK - DHC Plzeň A
11 : 22
13.2. 12:30
AP124
Cheb-CheLK - Háje
13 : 19
13.2. 09:00
AP121
Cheb-CheLK - SKH Velká n.V.
10 : 14
17.1. 16:15
AP070
Cheb-CheLK - HK Sptk Ústí n.L.
11 : 14
17.1. 14:25
AP068
Poruba - Cheb-CheLK
15 : 13
17.1. 11:40
AP065
Zlín A - Cheb-CheLK
26 : 5
17.1. 09:50
AP063
Cheb-CheLK - DHK Litovel
15 : 15
6.12. 15:50
AP049
J.Hradec - Cheb-CheLK
25 : 5
6.12. 13:05
AP046
Cheb-CheLK - Kobylisy II
17 : 20
6.12. 10:20
AP043
Zlín B - Cheb-CheLK
23 : 14
6.12. 08:30
AP041
Cheb-CheLK - DHK Pardubice A
10 : 18
Společná regionální liga starších žákyň (stzakyne@uksh.cz)
11.6. 13:05
SD-164/06
Cheb-CheLK - Házená Mělník
10 : 10
11.6. 11:25
SD-164/04
Cheb-CheLK - HK Sptk Ústí n.L.
7 : 10
11.6. 09:45
SD-164/02
DHK B Most - Cheb-CheLK
6 : 11
28.5. 13:10
SD-163/06
Házená Mělník - Cheb-CheLK
15 : 16
28.5. 10:45
SD-163/03
Cheb-CheLK - HK Sptk Ústí n.L.
10 : 15
28.5. 09:00
SD-163/01
Cheb-CheLK - DHK B Most
11 : 4
1.5. 12:40
SD-162/06
Cheb-CheLK - HK Sptk Ústí n.L.
20 : 12
1.5. 10:30
SD-162/03
Cheb-CheLK - DHK B Most
12 : 13
Další
Předchozí kola
Extraliga Play-off 3-4 - výsledky
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
28 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
26 : 19
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
20 : 25
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
33 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
1.6. 18:00
Tabulka střelců
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
179
Milan Kotrč
HC Dukla Praha
162
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
66
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
46
Petr Magrla
TJ Cement Hranice
44
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Brabec
HC Dukla Praha
108
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
80
Libor Hanisch
HCB OKD Karviná
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.