Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
Rozpis soutěže
Extraliga
Extraliga Play-off 1-8
Extraliga Play-out 9-12
Extraliga Play-out 11-12
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-4
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Jakub Nemčík
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Rok narození
1991
Typ licence
Licence B
Platnost licence
3.2.2019
Koučovaná utkání
2.liga mladší dorostenci M
29.11. 14:00
AL051
TJ STM Olomouc - Sokol Ostrava
28 : 21
MSL Starší žáci sk. A
29.5. 11:00
NB035
Kopřivnice A - Ostrava
31 : 26
19.5. 18:20
NB043
Ostrava - F.-Místek A
17 : 33
14.5. 11:45
NB058
F.-Místek A - Ostrava
34 : 23
5.5. 18:45
NB057
Ostrava - Nový Jičín
26 : 30
28.4. 18:00
NB033
Ostrava - Karviná A
27 : 41
21.4. 18:20
NB050
Ostrava - Kopřivnice A
30 : 27
16.4. 12:30
NB048
Karviná A - Ostrava
35 : 27
10.4. 11:30
NB042
Nový Jičín - Ostrava
29 : 30
7.11. 10:20
NB028
F.-Místek A - Ostrava
38 : 24
29.10. 18:20
NB027
Ostrava - Nový Jičín
20 : 29
15.10. 18:20
NB020
Ostrava - Kopřivnice A
18 : 26
10.10. 11:45
NB018
Karviná A - Ostrava
33 : 17
1.10. 18:20
NB013
Ostrava - F.-Místek A
22 : 21
27.9. 12:30
NB012
Nový Jičín - Ostrava
35 : 27
13.9. 11:00
NB005
Kopřivnice A - Ostrava
35 : 24
MSL Mladší žáci sk. A
29.5. 09:45
NC035
Kopřivnice - Ostrava
30 : 34
19.5. 17:10
NC043
Ostrava - F.-Místek A
13 : 44
14.5. 10:20
NC058
F.-Místek A - Ostrava
53 : 18
5.5. 17:30
NC057
Ostrava - Nový Jičín
32 : 30
28.4. 16:45
NC033
Ostrava - Karviná A
13 : 42
21.4. 17:10
NC050
Ostrava - Kopřivnice
22 : 23
16.4. 11:30
NC048
Karviná A - Ostrava
48 : 18
10.4. 10:00
NC042
Nový Jičín - Ostrava
22 : 25
7.11. 09:00
NC028
F.-Místek A - Ostrava
36 : 12
29.10. 17:10
NC027
Ostrava - Nový Jičín
26 : 18
15.10. 17:10
NC020
Ostrava - Kopřivnice
19 : 20
10.10. 10:30
NC018
Karviná A - Ostrava
36 : 13
1.10. 17:10
NC013
Ostrava - F.-Místek A
15 : 40
27.9. 11:00
NC012
Nový Jičín - Ostrava
20 : 21
Další
Předchozí kola
Extraliga Play-off 3-4 - výsledky
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
28 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
26 : 19
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
20 : 25
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
33 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
1.6. 18:00
Tabulka střelců
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
179
Milan Kotrč
HC Dukla Praha
162
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
66
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
46
Petr Magrla
TJ Cement Hranice
44
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Brabec
HC Dukla Praha
108
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
80
Libor Hanisch
HCB OKD Karviná
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.