Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
Rozpis soutěže
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Roman Nagl
Mateřský klub
TJ Náchod
Rok narození
1974
Typ licence
Licence B
Platnost licence
24.2.2019
Koučovaná utkání
2.liga starší dorostenci Č
14.5. 13:00
AH128
Náchod - ELP Jablonec
29 : 29
1.5. 16:00
AH115
TJ Sokol Šťáhlavy - Náchod
33 : 26
19.3. 13:00
AH093
TJ Sokol Úvaly - Náchod
22 : 18
17.10. 13:00
AH027
Náchod - TJ Sokol Úvaly
15 : 28
2.liga mladší dorostenci Č
14.5. 11:00
AK128
Náchod - S.Vršovice
26 : 20
8.5. 12:30
AK126
TJ Sparta Kutná Hora - Náchod
27 : 28
23.4. 11:00
AK114
Náchod - Loko Louny
31 : 33
16.4. 16:00
AK104
Liberec - Náchod
40 : 30
2.4. 11:00
AK101
Náchod - HBC Strakonice
23 : 28
19.3. 15:00
AK093
TJ Sokol Úvaly - Náchod
34 : 33
12.3. 11:00
AK088
Náchod - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
33 : 24
27.2. 11:00
AK075
Náchod - 1.HC Pardubice
32 : 26
20.2. 11:00
AK071
Lokomotiva Vršovice - Náchod
22 : 22
5.12. 10:00
AK060
Náchod - TJ Sparta Kutná Hora
31 : 28
14.11. 11:00
AK038
Náchod - Liberec
21 : 27
8.11. 12:00
AK062
S.Vršovice - Náchod
21 : 19
1.11. 13:00
AK049
Náchod - Sokol Šťáhlavy
30 : 36
24.10. 14:15
AK035
HBC Strakonice - Náchod
44 : 23
17.10. 11:00
AK027
Náchod - TJ Sokol Úvaly
36 : 28
10.10. 13:00
AK022
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - Náchod
17 : 22
3.10. 11:00
AK016
Náchod - TJ Sokol Bělá p.B.
22 : 22
27.9. 15:00
AK009
1.HC Pardubice - Náchod
22 : 23
19.9. 11:00
AK005
Náchod - Lokomotiva Vršovice
33 : 17
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice - SK Kuřim
29 : 30
video
online
Sokol II.Prostějov - Hustopeče
33 : 30
video
online
Ivančice - Napajedla
32 : 24
video
online
Sokol Kostelec na Hané - Házená Tišnov
30 : 29
video
online
Telnice - Bohunice
22 : 26
video
online
Juliánov - Sokol V. Meziříčí
33 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice
22
17
2
3
570 : 511
36
2
Ivančice
22
17
1
4
615 : 524
35
3
Hustopeče
22
12
2
8
601 : 557
25
4
Maloměřice
22
10
3
9
584 : 563
23
5
Juliánov
22
9
4
9
640 : 641
22
6
Sokol II.Prostějov
22
10
1
11
641 : 640
21
7
SK Kuřim
22
9
1
12
647 : 662
19
8
Sokol Kostelec na Hané
22
9
1
12
570 : 581
19
9
Házená Tišnov
22
9
1
12
675 : 702
19
10
Telnice
22
7
2
13
569 : 664
16
11
Napajedla
22
7
1
14
575 : 589
15
12
Sokol V. Meziříčí
22
6
1
15
562 : 615
13
Tabulka střelců
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
211
Pavel Mrnuštík
Tatran Bohunice
155
Roman Matušík
TJ Sokol Velké Meziříčí
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
55
Jakub Štěrba
HK Ivančice
43
Jiří Havlát
Házená Tišnov
40
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Kozlovský
Sokol II.Prostějov
64
Vítězslav Večeřa
TJ Sokol Velké Meziříčí
56
Adam Langer
Sokol Telnice
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.