Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Rozpis soutěže
2.liga EF-baráž
Roman Nagl
Mateřský klub
TJ Náchod
Rok narození
1974
Typ licence
Licence B
Platnost licence
24.2.2019
Koučovaná utkání
2.liga starší dorostenci Č
14.5. 13:00
AH128
Náchod - ELP Jablonec
29 : 29
1.5. 16:00
AH115
TJ Sokol Šťáhlavy - Náchod
33 : 26
19.3. 13:00
AH093
TJ Sokol Úvaly - Náchod
22 : 18
17.10. 13:00
AH027
Náchod - TJ Sokol Úvaly
15 : 28
2.liga mladší dorostenci Č
14.5. 11:00
AK128
Náchod - S.Vršovice
26 : 20
8.5. 12:30
AK126
TJ Sparta Kutná Hora - Náchod
27 : 28
23.4. 11:00
AK114
Náchod - Loko Louny
31 : 33
16.4. 16:00
AK104
Liberec - Náchod
40 : 30
2.4. 11:00
AK101
Náchod - HBC Strakonice
23 : 28
19.3. 15:00
AK093
TJ Sokol Úvaly - Náchod
34 : 33
12.3. 11:00
AK088
Náchod - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
33 : 24
27.2. 11:00
AK075
Náchod - 1.HC Pardubice
32 : 26
20.2. 11:00
AK071
Lokomotiva Vršovice - Náchod
22 : 22
5.12. 10:00
AK060
Náchod - TJ Sparta Kutná Hora
31 : 28
14.11. 11:00
AK038
Náchod - Liberec
21 : 27
8.11. 12:00
AK062
S.Vršovice - Náchod
21 : 19
1.11. 13:00
AK049
Náchod - Sokol Šťáhlavy
30 : 36
24.10. 14:15
AK035
HBC Strakonice - Náchod
44 : 23
17.10. 11:00
AK027
Náchod - TJ Sokol Úvaly
36 : 28
10.10. 13:00
AK022
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - Náchod
17 : 22
3.10. 11:00
AK016
Náchod - TJ Sokol Bělá p.B.
22 : 22
27.9. 15:00
AK009
1.HC Pardubice - Náchod
22 : 23
19.9. 11:00
AK005
Náchod - Lokomotiva Vršovice
33 : 17
Předchozí kola
2.liga EF-baráž - výsledky
video
online
Bohunice - V. Bystřice
25 : 27
video
online
V. Bystřice - Bohunice
32 : 17
Tabulka střelců
Petr Wolf
SK Velká Bystřice-PORR
12
Michal Bolješik
Tatran Bohunice
12
Kamil Zemánek
SK Velká Bystřice-PORR
9
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Bolješik
Tatran Bohunice
5
Kamil Zemánek
SK Velká Bystřice-PORR
3
Lubomír Veřmiřovský
SK Velká Bystřice-PORR
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radek Mézl
SK Velká Bystřice-PORR
10
Jiří Řezník
Tatran Bohunice
6
Dominik Lukács
Tatran Bohunice
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.