Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
Rozpis soutěže
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Zdeněk Čtvrtníček
Mateřský klub
Tatran Litovel
Rok narození
1963
Typ licence
Licence B
Platnost licence
12.9.2016
Koučovaná utkání
2.liga muži SM13
8.5. 16:00
AF172
Tatran Litovel B - Holešov
33 : 28
2.liga starší dorostenci M
14.5. 14:00
AI129
Rožnov p.R. - Litovel
30 : 21
7.5. 13:00
AI124
Litovel - Sokol Telnice
46 : 24
30.4. 15:30
AI118
V. Bystřice - Litovel
36 : 31
23.4. 13:00
AI111
Litovel - Žeravice
33 : 34
17.4. 14:30
AI107
SKH Polanka n.O. - Litovel
22 : 25
10.4. 16:00
AI096
Vsetín - Litovel
31 : 38
2.4. 15:00
AI098
Litovel - Sokol V. Meziříčí
44 : 24
12.3. 15:00
AI085
Litovel - HK Ivančice
31 : 25
5.3. 15:00
AI084
Litovel - Kopřivnice
22 : 27
28.2. 14:00
AI074
Sokol Sokolnice - Litovel
19 : 38
20.2. 15:00
AI071
Litovel - Sokol II.Prostějov
35 : 27
12.12. 15:00
AI063
Litovel - Rožnov p.R.
29 : 29
6.12. 15:00
AI058
Sokol Telnice - Litovel
30 : 33
28.11. 15:00
AI052
Litovel - V. Bystřice
26 : 23
22.11. 13:00
AI045
Žeravice - Litovel
27 : 34
14.11. 15:00
AI041
Litovel - SKH Polanka n.O.
34 : 26
24.10. 15:00
AI032
Sokol V. Meziříčí - Litovel
26 : 30
17.10. 15:00
AI030
Litovel - Vsetín
42 : 22
10.10. 15:00
AI019
HK Ivančice - Litovel
17 : 39
4.10. 13:00
AI018
Kopřivnice - Litovel
34 : 31
26.9. 15:00
AI008
Litovel - Sokol Sokolnice
38 : 23
19.9. 15:00
AI005
Sokol II.Prostějov - Litovel
24 : 29
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice - SK Kuřim
29 : 30
video
online
Sokol II.Prostějov - Hustopeče
33 : 30
video
online
Ivančice - Napajedla
32 : 24
video
online
Sokol Kostelec na Hané - Házená Tišnov
30 : 29
video
online
Telnice - Bohunice
22 : 26
video
online
Juliánov - Sokol V. Meziříčí
33 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice
22
17
2
3
570 : 511
36
2
Ivančice
22
17
1
4
615 : 524
35
3
Hustopeče
22
12
2
8
601 : 557
25
4
Maloměřice
22
10
3
9
584 : 563
23
5
Juliánov
22
9
4
9
640 : 641
22
6
Sokol II.Prostějov
22
10
1
11
641 : 640
21
7
SK Kuřim
22
9
1
12
647 : 662
19
8
Sokol Kostelec na Hané
22
9
1
12
570 : 581
19
9
Házená Tišnov
22
9
1
12
675 : 702
19
10
Telnice
22
7
2
13
569 : 664
16
11
Napajedla
22
7
1
14
575 : 589
15
12
Sokol V. Meziříčí
22
6
1
15
562 : 615
13
Tabulka střelců
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
211
Pavel Mrnuštík
Tatran Bohunice
155
Roman Matušík
TJ Sokol Velké Meziříčí
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
55
Jakub Štěrba
HK Ivančice
43
Jiří Havlát
Házená Tišnov
40
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Kozlovský
Sokol II.Prostějov
64
Vítězslav Večeřa
TJ Sokol Velké Meziříčí
56
Adam Langer
Sokol Telnice
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.