Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
Rozpis soutěže
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Markéta Zemanová
Mateřský klub
Lesana Zubří
Rok narození
1984
Typ licence
Licence C
Platnost licence
9.9.2017
Koučovaná utkání
2.liga muži SM13
15.5. 13:00
AF178
Hranice B - L.Zubří
19 : 28
8.5. 17:00
AF173
L.Zubří - Rožnov p.R.
27 : 28
1.5. 10:30
AF165
Holešov - L.Zubří
31 : 25
23.4. 17:00
AF158
L.Zubří - V. Bystřice
27 : 30
17.4. 14:30
AF152
Zubří B - L.Zubří
28 : 28
9.4. 13:30
AF139
MHK Karviná - L.Zubří
32 : 24
3.4. 18:00
AF128
Vsetín - L.Zubří
28 : 28
20.3. 16:00
AF126
Tatran Litovel B - L.Zubří
39 : 28
13.3. 17:00
AF113
L.Zubří - Krmelín
32 : 25
28.2. 10:30
AF100
Šumperk - L.Zubří
28 : 24
21.2. 17:00
AF097
L.Zubří - SKP F-M B
28 : 33
14.2. 17:00
AF143
L.Zubří - SKH Polanka n.O
22 : 20
17.12. 19:30
AF052
SKH Polanka n.O - L.Zubří
25 : 19
11.12. 16:30
AF087
L.Zubří - Hranice B
22 : 39
6.12. 18:00
AF082
Rožnov p.R. - L.Zubří
31 : 28
29.11. 16:00
AF074
L.Zubří - Holešov
48 : 30
21.11. 17:30
AF067
V. Bystřice - L.Zubří
31 : 25
15.11. 17:00
AF048
L.Zubří - MHK Karviná
33 : 35
8.11. 16:30
AF061
L.Zubří - Zubří B
39 : 34
23.10. 20:00
AF037
L.Zubří - Vsetín
26 : 26
18.10. 17:00
AF035
L.Zubří - Tatran Litovel B
28 : 22
10.10. 18:00
AF022
Krmelín - L.Zubří
36 : 29
26.9. 17:00
AF009
L.Zubří - Šumperk
35 : 34
19.9. 17:00
AF006
SKP F-M B - L.Zubří
33 : 29
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice - SK Kuřim
29 : 30
video
online
Sokol II.Prostějov - Hustopeče
33 : 30
video
online
Ivančice - Napajedla
32 : 24
video
online
Sokol Kostelec na Hané - Házená Tišnov
30 : 29
video
online
Telnice - Bohunice
22 : 26
video
online
Juliánov - Sokol V. Meziříčí
33 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice
22
17
2
3
570 : 511
36
2
Ivančice
22
17
1
4
615 : 524
35
3
Hustopeče
22
12
2
8
601 : 557
25
4
Maloměřice
22
10
3
9
584 : 563
23
5
Juliánov
22
9
4
9
640 : 641
22
6
Sokol II.Prostějov
22
10
1
11
641 : 640
21
7
SK Kuřim
22
9
1
12
647 : 662
19
8
Sokol Kostelec na Hané
22
9
1
12
570 : 581
19
9
Házená Tišnov
22
9
1
12
675 : 702
19
10
Telnice
22
7
2
13
569 : 664
16
11
Napajedla
22
7
1
14
575 : 589
15
12
Sokol V. Meziříčí
22
6
1
15
562 : 615
13
Tabulka střelců
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
211
Pavel Mrnuštík
Tatran Bohunice
155
Roman Matušík
TJ Sokol Velké Meziříčí
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
55
Jakub Štěrba
HK Ivančice
43
Jiří Havlát
Házená Tišnov
40
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Kozlovský
Sokol II.Prostějov
64
Vítězslav Večeřa
TJ Sokol Velké Meziříčí
56
Adam Langer
Sokol Telnice
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.