Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
Rozpis soutěže
Extraliga
Extraliga Play-off 1-8
Extraliga Play-out 9-12
Extraliga Play-out 11-12
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-4
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Marek Michalisko
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1974
Typ licence
Licence B
Platnost licence
14.2.2018
Koučovaná utkání
1.liga muži
15.5. 15:00
AB129
Starý Plzenec - Sokol Nové Veselí
29 : 35
8.5. 16:30
AB124
Sokol Nové Veselí - Sokol Ostrava
36 : 19
30.4. 18:00
AB118
HBC Strakonice - Sokol Nové Veselí
36 : 26
24.4. 16:30
AB111
Sokol Nové Veselí - Sokol Přerov
45 : 21
16.4. 17:00
AB107
Dvůr Králové - Sokol Nové Veselí
31 : 32
3.4. 16:30
AB098
Sokol Nové Veselí - Bystřice p.H.
30 : 24
20.3. 14:00
AB096
Talent Plzeň "B" - Sokol Nové Veselí
28 : 32
12.3. 20:00
AB085
Sokol Nové Veselí - Jičín "B"
40 : 24
6.3. 16:30
AB084
Sokol Nové Veselí - Olomouc
34 : 28
28.2. 17:00
AB074
Chodov - Sokol Nové Veselí
28 : 31
21.2. 16:30
AB071
Sokol Nové Veselí - Náchod
41 : 25
13.12. 16:30
AB063
Sokol Nové Veselí - Starý Plzenec
37 : 23
6.12. 17:00
AB058
Sokol Ostrava - Sokol Nové Veselí
29 : 22
27.11. 18:30
AB052
Sokol Nové Veselí - HBC Strakonice
35 : 24
22.11. 18:30
AB045
Sokol Přerov - Sokol Nové Veselí
36 : 42
15.11. 16:30
AB041
Sokol Nové Veselí - Dvůr Králové
31 : 18
25.10. 11:00
AB032
Bystřice p.H. - Sokol Nové Veselí
30 : 30
18.10. 16:30
AB030
Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň "B"
38 : 25
10.10. 15:00
AB019
Jičín "B" - Sokol Nové Veselí
22 : 26
3.10. 12:00
AB018
Olomouc - Sokol Nové Veselí
26 : 29
27.9. 16:30
AB008
Sokol Nové Veselí - Chodov
29 : 25
19.9. 16:00
AB005
Náchod - Sokol Nové Veselí
24 : 24
1.liga starší dorostenci
13.12. 14:30
AG063
Sokol Nové Veselí - Karviná
33 : 25
6.12. 15:00
AG058
Sokol Ostrava - Sokol Nové Veselí
26 : 24
15.11. 14:30
AG041
Sokol Nové Veselí - HK Lovosice
23 : 25
25.10. 15:00
AG032
Zlín - Sokol Nové Veselí
24 : 33
4.10. 13:00
AG018
Handball KP Brno - Sokol Nové Veselí
25 : 35
Český pohár mužů
1.11. 17:00
AM064
H.Brod - Sokol Nové Veselí
31 : 30
13.9. 10:30
AM042
Zruč n.S. - Sokol Nové Veselí
22 : 34
Další
Předchozí kola
Extraliga Play-off 3-4 - výsledky
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
28 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
26 : 19
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
20 : 25
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
33 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
1.6. 18:00
Tabulka střelců
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
179
Milan Kotrč
HC Dukla Praha
162
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
66
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
46
Petr Magrla
TJ Cement Hranice
44
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Brabec
HC Dukla Praha
108
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
80
Libor Hanisch
HCB OKD Karviná
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.