Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
Rozpis soutěže
Extraliga
Extraliga Play-off 1-8
Extraliga Play-out 9-12
Extraliga Play-out 11-12
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-4
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Martin Voňka
Mateřský klub
I.HK Dvůr Králové
Rok narození
1972
Typ licence
Licence C
Platnost licence
4.2.2020
Koučovaná utkání
2.liga starší dorostenci Č
14.5. 13:00
AH132
TJ Sokol Úvaly - 1.HK Dvůr Králové
24 : 24
8.5. 15:00
AH121
1.HK Dvůr Králové - TJ Sokol Šťáhlavy
23 : 28
1.5. 15:00
AH120
1.HK Dvůr Králové - TJ Sokol Bělá
27 : 16
24.4. 13:30
AH110
1.HC Pardubice - 1.HK Dvůr Králové
33 : 18
17.4. 15:00
AH107
1.HK Dvůr Králové - Sokol Nové Veselí B
30 : 14
2.4. 15:00
AH099
ELP Jablonec - 1.HK Dvůr Králové
21 : 24
20.3. 15:00
AH094
1.HK Dvůr Králové - Chodov
28 : 26
12.3. 13:00
AH088
Náchod - 1.HK Dvůr Králové
21 : 24
6.3. 15:00
AH081
1.HK Dvůr Králové - Loko Louny
28 : 20
27.2. 15:00
AH077
Loko Č.Budějovice - 1.HK Dvůr Králové
26 : 26
21.2. 15:00
AH068
1.HK Dvůr Králové - Třeboň
30 : 11
13.12. 15:00
AH066
1.HK Dvůr Králové - TJ Sokol Úvaly
30 : 26
6.12. 16:00
AH055
TJ Sokol Šťáhlavy - 1.HK Dvůr Králové
25 : 20
29.11. 10:30
AH054
TJ Sokol Bělá - 1.HK Dvůr Králové
19 : 26
22.11. 16:00
AH044
1.HK Dvůr Králové - 1.HC Pardubice
19 : 19
7.11. 15:00
AH041
Sokol Nové Veselí B - 1.HK Dvůr Králové
18 : 31
25.10. 15:00
AH033
1.HK Dvůr Králové - ELP Jablonec
35 : 13
18.10. 15:00
AH028
Chodov - 1.HK Dvůr Králové
26 : 34
10.10. 16:00
AH022
1.HK Dvůr Králové - Náchod
22 : 13
27.9. 16:00
AH011
1.HK Dvůr Králové - Loko Č.Budějovice
27 : 18
19.9. 16:00
AH002
Třeboň - 1.HK Dvůr Králové
21 : 24
Inter REG liga - MLŽ
11.6. 14:25
IRB1614
D.Králové - Liberec A
11 : 11
11.6. 13:35
IRB1612
HBC Jičín B - D.Králové
10 : 10
11.6. 11:55
IRB1608
D.Králové - Liberec B
11 : 5
11.6. 10:15
IRB1604
Jablonec - D.Králové
8 : 13
28.5. 14:30
IRB1312
D.Králové - Náchod
13 : 7
28.5. 13:30
IRB1310
D.Králové - Liberec B
14 : 7
28.5. 12:00
IRB1307
D.Králové - Jičín
16 : 15
28.5. 11:00
IRB1305
D.Králové - Liberec A
11 : 10
28.5. 09:00
IRB1301
Pardubice - D.Králové
6 : 17
Další
Předchozí kola
Extraliga Play-off 3-4 - výsledky
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
28 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
26 : 19
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
20 : 25
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
33 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
1.6. 18:00
Tabulka střelců
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
179
Milan Kotrč
HC Dukla Praha
162
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
66
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
46
Petr Magrla
TJ Cement Hranice
44
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Brabec
HC Dukla Praha
108
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
80
Libor Hanisch
HCB OKD Karviná
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.