Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
Rozpis soutěže
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Martin Hradil
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Rok narození
1968
Typ licence
Licence C
Platnost licence
5.10.2019
Koučovaná utkání
2.liga starší dorostenci M
15.5. 11:00
AI132
Žeravice - SKH Polanka n.O.
28 : 35
8.5. 14:30
AI121
SKH Polanka n.O. - HK Ivančice
32 : 36
30.4. 16:15
AI120
SKH Polanka n.O. - Sokol V. Meziříčí
29 : 36
17.4. 14:30
AI107
SKH Polanka n.O. - Litovel
22 : 25
20.3. 14:30
AI094
SKH Polanka n.O. - Sokol Sokolnice
36 : 30
12.3. 16:00
AI088
Sokol II.Prostějov - SKH Polanka n.O.
29 : 36
6.3. 14:30
AI081
SKH Polanka n.O. - Rožnov p.R.
27 : 14
21.2. 14:30
AI068
SKH Polanka n.O. - V. Bystřice
32 : 37
14.11. 15:00
AI041
Litovel - SKH Polanka n.O.
34 : 26
2.liga mladší dorostenci M
15.5. 09:00
AL132
Žeravice - SKH Polanka n.O.
23 : 31
8.5. 12:45
AL121
SKH Polanka n.O. - HK Ivančice
25 : 40
30.4. 14:30
AL120
SKH Polanka n.O. - Bystřice p.H.
37 : 23
17.4. 12:45
AL107
SKH Polanka n.O. - Litovel
26 : 29
20.3. 12:45
AL094
SKH Polanka n.O. - Napajedla
36 : 30
12.3. 14:00
AL088
TJ Sokol Centrum Haná - SKH Polanka n.O.
31 : 26
6.3. 12:45
AL081
SKH Polanka n.O. - Rožnov p.R.
21 : 16
28.2. 13:00
AL077
Sokol Ostrava - SKH Polanka n.O.
28 : 27
21.2. 12:45
AL068
SKH Polanka n.O. - Sokol Juliánov
31 : 28
13.12. 12:45
AL066
SKH Polanka n.O. - Žeravice
25 : 22
29.11. 09:00
AL054
Bystřice p.H. - SKH Polanka n.O.
37 : 31
22.11. 12:45
AL044
SKH Polanka n.O. - Bohunice
41 : 23
14.11. 13:00
AL041
Litovel - SKH Polanka n.O.
35 : 31
25.10. 14:30
AL033
SKH Polanka n.O. - TJ STM Olomouc
27 : 23
17.10. 16:00
AL028
Napajedla - SKH Polanka n.O.
22 : 22
11.10. 12:45
AL022
SKH Polanka n.O. - TJ Sokol Centrum Haná
32 : 25
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice - SK Kuřim
29 : 30
video
online
Sokol II.Prostějov - Hustopeče
33 : 30
video
online
Ivančice - Napajedla
32 : 24
video
online
Sokol Kostelec na Hané - Házená Tišnov
30 : 29
video
online
Telnice - Bohunice
22 : 26
video
online
Juliánov - Sokol V. Meziříčí
33 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice
22
17
2
3
570 : 511
36
2
Ivančice
22
17
1
4
615 : 524
35
3
Hustopeče
22
12
2
8
601 : 557
25
4
Maloměřice
22
10
3
9
584 : 563
23
5
Juliánov
22
9
4
9
640 : 641
22
6
Sokol II.Prostějov
22
10
1
11
641 : 640
21
7
SK Kuřim
22
9
1
12
647 : 662
19
8
Sokol Kostelec na Hané
22
9
1
12
570 : 581
19
9
Házená Tišnov
22
9
1
12
675 : 702
19
10
Telnice
22
7
2
13
569 : 664
16
11
Napajedla
22
7
1
14
575 : 589
15
12
Sokol V. Meziříčí
22
6
1
15
562 : 615
13
Tabulka střelců
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
211
Pavel Mrnuštík
Tatran Bohunice
155
Roman Matušík
TJ Sokol Velké Meziříčí
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
55
Jakub Štěrba
HK Ivančice
43
Jiří Havlát
Házená Tišnov
40
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Kozlovský
Sokol II.Prostějov
64
Vítězslav Večeřa
TJ Sokol Velké Meziříčí
56
Adam Langer
Sokol Telnice
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.