Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
Rozpis soutěže
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Martin Hradil
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Rok narození
1968
Typ licence
Licence C
Platnost licence
5.10.2019
Koučovaná utkání
2.liga starší dorostenci M
15.5. 11:00
AI132
Žeravice - SKH Polanka n.O.
28 : 35
8.5. 14:30
AI121
SKH Polanka n.O. - HK Ivančice
32 : 36
30.4. 16:15
AI120
SKH Polanka n.O. - Sokol V. Meziříčí
29 : 36
17.4. 14:30
AI107
SKH Polanka n.O. - Litovel
22 : 25
20.3. 14:30
AI094
SKH Polanka n.O. - Sokol Sokolnice
36 : 30
12.3. 16:00
AI088
Sokol II.Prostějov - SKH Polanka n.O.
29 : 36
6.3. 14:30
AI081
SKH Polanka n.O. - Rožnov p.R.
27 : 14
21.2. 14:30
AI068
SKH Polanka n.O. - V. Bystřice
32 : 37
14.11. 15:00
AI041
Litovel - SKH Polanka n.O.
34 : 26
2.liga mladší dorostenci M
15.5. 09:00
AL132
Žeravice - SKH Polanka n.O.
23 : 31
8.5. 12:45
AL121
SKH Polanka n.O. - HK Ivančice
25 : 40
30.4. 14:30
AL120
SKH Polanka n.O. - Bystřice p.H.
37 : 23
17.4. 12:45
AL107
SKH Polanka n.O. - Litovel
26 : 29
20.3. 12:45
AL094
SKH Polanka n.O. - Napajedla
36 : 30
12.3. 14:00
AL088
TJ Sokol Centrum Haná - SKH Polanka n.O.
31 : 26
6.3. 12:45
AL081
SKH Polanka n.O. - Rožnov p.R.
21 : 16
28.2. 13:00
AL077
Sokol Ostrava - SKH Polanka n.O.
28 : 27
21.2. 12:45
AL068
SKH Polanka n.O. - Sokol Juliánov
31 : 28
13.12. 12:45
AL066
SKH Polanka n.O. - Žeravice
25 : 22
29.11. 09:00
AL054
Bystřice p.H. - SKH Polanka n.O.
37 : 31
22.11. 12:45
AL044
SKH Polanka n.O. - Bohunice
41 : 23
14.11. 13:00
AL041
Litovel - SKH Polanka n.O.
35 : 31
25.10. 14:30
AL033
SKH Polanka n.O. - TJ STM Olomouc
27 : 23
17.10. 16:00
AL028
Napajedla - SKH Polanka n.O.
22 : 22
11.10. 12:45
AL022
SKH Polanka n.O. - TJ Sokol Centrum Haná
32 : 25
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Tatran Litovel B
37 : 27
video
online
V. Bystřice - MHK Karviná
27 : 27
video
online
Krmelín - Šumperk
24 : 25
video
online
Vsetín - Holešov
36 : 29
video
online
Hranice B - L.Zubří
19 : 28
video
online
Zubří B - SKH Polanka n.O
24 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
24
19
2
3
725 : 563
40
2
MHK Karviná
24
15
3
6
721 : 632
33
3
SKH Polanka n.O
24
15
1
8
643 : 592
31
4
Zubří B
24
14
2
8
717 : 708
30
5
Rožnov p.R.
24
12
1
11
737 : 691
25
6
Šumperk
24
12
0
12
665 : 667
24
7
Hranice B
24
11
1
12
621 : 620
23
8
SKP F-M B
24
11
1
12
720 : 730
23
9
Vsetín
24
9
3
12
689 : 710
21
10
Holešov
24
8
3
13
704 : 804
19
11
Tatran Litovel B
24
8
1
15
693 : 733
17
12
L.Zubří
24
7
3
14
682 : 717
17
13
Krmelín
24
4
1
19
598 : 748
9
Tabulka střelců
Lukáš Holiš
TJ Rožnov p.R.
225
Tomáš Mikulenka
TJ Lesana Zubří
172
Robert Plšek
TJ Holešov
166
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Holiš
TJ Rožnov p.R.
54
Michal Hub
HC Zubří B
35
Michal Matějek
TJ Lesana Zubří
32
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Ulrych
TJ Lesana Zubří
46
David Petrtýl
TJ Šumperk
38
Jan Pindej
MHK Karviná
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.