Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
Rozpis soutěže
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Petr Laclavík
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1957
Typ licence
Licence B
Platnost licence
13.8.2019
Koučovaná utkání
1.liga starší dorostenci
3.10. 17:00
AG015
Karviná - HK Lovosice
18 : 28
1.liga mladší dorostenci
15.5. 15:00
AJ129
Karviná - Sokol Nové Veselí
39 : 25
8.5. 13:00
AJ125
Kopřivnice - Karviná
33 : 33
30.4. 15:00
AJ116
Karviná - Frýdek-Místek
21 : 33
23.4. 12:00
AJ114
Dukla - Karviná
32 : 31
17.4. 15:00
AJ103
Jičín - Karviná
29 : 35
13.4. 16:00
AJ089
Karviná - Zubří
30 : 44
3.4. 15:00
AJ102
Karviná - HK B Most
41 : 18
20.3. 14:30
AJ092
V. Bystřice - Karviná
32 : 39
6.3. 12:00
AJ081
HK Lovosice - Karviná
28 : 36
28.2. 15:00
AJ076
Karviná - Zlín
44 : 22
21.2. 13:00
AJ070
Talent Škoda JS Plzeň - Karviná
24 : 36
13.12. 12:30
AJ063
Sokol Nové Veselí - Karviná
35 : 34
4.12. 17:00
AJ059
Karviná - Kopřivnice
28 : 32
28.11. 15:00
AJ050
Frýdek-Místek - Karviná
30 : 30
22.11. 13:00
AJ048
Karviná - Dukla
30 : 27
15.11. 15:00
AJ037
Karviná - Jičín
37 : 35
25.10. 15:00
AJ036
HK B Most - Karviná
35 : 27
18.10. 12:00
AJ026
Karviná - V. Bystřice
31 : 34
11.10. 13:00
AJ023
Zubří - Karviná
31 : 21
3.10. 15:00
AJ015
Karviná - HK Lovosice
35 : 27
26.9. 14:00
AJ010
Zlín - Karviná
24 : 32
19.9. 15:00
AJ004
Karviná - Talent Škoda JS Plzeň
33 : 26
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Sokol Přerov - Dvůr Králové
42 : 31
video
online
Náchod - Olomouc
32 : 25
video
online
HBC Strakonice - Bystřice p.H.
33 : 39
video
online
Jičín "B" - Chodov
18 : 25
video
online
Starý Plzenec - Sokol Nové Veselí
29 : 35
video
online
Sokol Ostrava - Talent Plzeň "B"
26 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí
22
18
2
2
725 : 575
38
2
Chodov
22
16
0
6
649 : 559
32
3
Bystřice p.H.
22
14
1
7
629 : 589
29
4
HBC Strakonice
22
13
3
6
656 : 581
29
5
Starý Plzenec
22
13
0
9
615 : 596
26
6
Náchod
22
11
3
8
654 : 654
25
7
Talent Plzeň "B"
22
11
1
10
637 : 615
23
8
Jičín "B"
22
8
0
14
573 : 630
16
9
Sokol Ostrava
22
7
2
13
608 : 635
16
10
Olomouc
22
7
1
14
595 : 601
15
11
Dvůr Králové
22
6
1
15
513 : 567
13
12
Sokol Přerov
22
1
0
21
613 : 865
2
Tabulka střelců
Michal Hradil
Sokol Přerov HC
185
David Melichar
TJ Sokol Nové Veselí
175
David Zbíral
ČZ HBC Strakonice 1921
169
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Zbíral
ČZ HBC Strakonice 1921
57
Michal Hradil
Sokol Přerov HC
52
Pavel Schut
BHS Starý Plzenec
41
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Gabriž
TJ Bystřice pod Hostýnem
40
Radovan Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem
36
Lukáš Picha
1.HK Dvůr Králové
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.