Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
Rozpis soutěže
2.lga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Lubomír Krejčíř
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1956
Typ licence
Licence A
Platnost licence
17.1.2017
Koučovaná utkání
Extraliga
13.2. 17:00
AA099
Tatran Litovel - Baník OKD Karviná
21 : 26
6.2. 17:00
AA095
HK FCC Město Lovosice - Tatran Litovel
30 : 24
19.12. 17:00
AA086
Tatran Litovel - M.A.T. Plzeň
24 : 37
12.12. 15:30
AA084
HC Zlín - Tatran Litovel
23 : 22
5.12. 17:00
AA073
Tatran Litovel - Kopřivnice
29 : 29
28.11. 17:00
AA072
Tatran Litovel - HBC Ronal Jičín
24 : 20
21.11. 17:00
AA062
Tatran Litovel - SKP Frýdek-Místek
23 : 32
14.11. 17:00
AA059
KP Brno - Tatran Litovel
24 : 24
28.10. 19:00
AA051
Tatran Litovel - HC Zubří
24 : 31
24.10. 16:30
AA046
Dukla Praha - Tatran Litovel
33 : 22
17.10. 17:00
AA040
Tatran Litovel - Cement Hranice
23 : 34
11.10. 10:30
AA033
Baník OKD Karviná - Tatran Litovel
32 : 25
3.10. 17:00
AA029
Tatran Litovel - HK FCC Město Lovosice
21 : 24
27.9. 10:30
AA020
M.A.T. Plzeň - Tatran Litovel
34 : 22
19.9. 17:00
AA018
Tatran Litovel - HC Zlín
22 : 16
13.9. 17:00
AA007
Kopřivnice - Tatran Litovel
25 : 35
6.9. 17:00
AA006
HBC Ronal Jičín - Tatran Litovel
25 : 19
Český pohár mužů
17.11. 17:00
AM073
Tatran Litovel - Cement Hranice
24 : 33
31.10. 17:30
AM065
Sokol Kostelec na Hané - Tatran Litovel
26 : 31
1.liga starší dorostenky - východ
15.5. 15:30
AUB128
Olomouc - Poruba
27 : 20
7.5. 11:00
AUB126
Sokol V. Meziříčí - Olomouc
9 : 27
9.4. 15:00
AUB104
Tatran Bohunice - Olomouc
25 : 29
3.4. 15:30
AUB101
Olomouc - Zlín
35 : 30
12.3. 09:00
AUB093
HC Ostrava - Olomouc
14 : 31
6.3. 15:30
AUB088
Olomouc - H.Brod
37 : 22
27.2. 17:00
AUB082
TJ Jiskra Otrokovice - Olomouc
22 : 36
13.12. 11:00
AUB062
Poruba - Olomouc
28 : 32
6.12. 13:30
AUB060
Olomouc - Sokol V. Meziříčí
43 : 24
8.11. 15:30
AUB038
Olomouc - Tatran Bohunice
36 : 22
28.10. 13:30
AUB035
Zlín - Olomouc
27 : 23
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Kolín - HK Lovosice B
26 : 27
video
online
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
38 : 25
video
online
Liberec - 1.HC Pardubice
44 : 30
video
online
Loko Louny - Sokol Kobylisy
46 : 35
video
online
Náchod "B" - Jablonec
23 : 31
video
online
Slavia - Ústí n.L.
33 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Liberec
22
20
0
2
722 : 587
40
2
Loko Louny
22
17
2
3
764 : 593
36
3
Ml. Boleslav
22
14
0
8
594 : 544
28
4
HK Lovosice B
22
13
1
8
692 : 631
27
5
Jablonec
22
10
4
8
551 : 515
24
6
Ústí n.L.
22
10
3
9
637 : 626
23
7
Slavia
22
9
1
12
603 : 620
19
8
1.HC Pardubice
22
9
1
12
625 : 639
19
9
Kolín
22
8
2
12
559 : 622
18
10
Sokol Kobylisy
22
7
0
15
612 : 692
14
11
Náchod "B"
22
7
0
15
570 : 658
14
12
TJ Sokol Bělá
22
1
0
21
522 : 724
2
Tabulka střelců
Jiří Brecko
Lokomotiva Louny
194
Zdeněk Kabát
TJ Chemička Ústí n.L.
192
Karel Grůša
TJ AŠ Ml. Boleslav
165
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karel Grůša
TJ AŠ Ml. Boleslav
42
Matěj Fanta
Sokol Kobylisy
38
Jiří Brecko
Lokomotiva Louny
34
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radim Svoboda
Sokol Kobylisy
46
Miroslav Pihera
TJ Chemička Ústí n.L.
42
Martin Hejzlar
HC TJ Náchod "B"
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.