Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
Český pohár mužů -1.kolo
Český pohár mužů - 2.kolo
Český pohár mužů -3.kolo
Český pohár mužů - 4.kolo-osmifinále
Český pohár mužů-5.kolo-čtvrtfinále
Český pohár mužů-6.kolo-semifinále
Český pohár mužů-7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Jiří Galba
Mateřský klub
TJ Náchod
Rok narození
1983
Typ licence
Licence B
Platnost licence
24.2.2019
Koučovaná utkání
1.liga muži
14.5. 16:00
AB128
Náchod - Olomouc
32 : 25
8.5. 17:00
AB126
Chodov - Náchod
32 : 26
1.5. 17:00
AB115
Jičín "B" - Náchod
36 : 21
23.4. 16:00
AB114
Náchod - Starý Plzenec
28 : 27
9.4. 13:00
AB104
Sokol Ostrava - Náchod
35 : 29
2.4. 16:00
AB101
Náchod - HBC Strakonice
28 : 28
20.3. 15:00
AB093
Sokol Přerov - Náchod
30 : 36
12.3. 16:00
AB088
Náchod - Dvůr Králové
25 : 15
6.3. 11:00
AB082
Bystřice p.H. - Náchod
38 : 33
27.2. 16:00
AB075
Náchod - Talent Plzeň "B"
23 : 23
12.12. 12:00
AB062
Olomouc - Náchod
27 : 31
5.12. 15:00
AB060
Náchod - Chodov
30 : 36
28.11. 16:00
AB049
Náchod - Jičín "B"
36 : 33
22.11. 15:00
AB048
Starý Plzenec - Náchod
32 : 29
14.11. 16:00
AB038
Náchod - Sokol Ostrava
35 : 31
24.10. 18:00
AB035
HBC Strakonice - Náchod
31 : 34
17.10. 16:00
AB027
Náchod - Sokol Přerov
47 : 21
10.10. 18:00
AB022
Dvůr Králové - Náchod
23 : 24
3.10. 16:00
AB016
Náchod - Bystřice p.H.
29 : 28
19.9. 16:00
AB005
Náchod - Sokol Nové Veselí
24 : 24
2.liga muži SVČ
14.5. 18:00
AD128
Náchod "B" - Jablonec
23 : 31
23.4. 18:00
AD114
Náchod "B" - Loko Louny
33 : 48
2.4. 18:00
AD101
Náchod "B" - Ml. Boleslav
27 : 29
12.3. 18:00
AD088
Náchod "B" - HK Lovosice B
32 : 35
27.2. 18:00
AD075
Náchod "B" - 1.HC Pardubice
31 : 28
5.12. 17:00
AD060
Náchod "B" - Ústí n.L.
22 : 29
28.11. 18:00
AD049
Náchod "B" - Slavia
26 : 24
14.11. 18:00
AD038
Náchod "B" - Liberec
18 : 36
17.10. 18:00
AD027
Náchod "B" - Kolín
28 : 25
3.10. 18:00
AD016
Náchod "B" - TJ Sokol Bělá
27 : 19
Další
Předchozí kola
Český pohár mužů -3.kolo - výsledky
video
online
Liberec - HBC Ronal Jičín
23 : 30
video
online
S.Vršovice - Starý Plzenec
26 : 22
video
online
Praha 4 - HBC Strakonice
26 : 35
video
online
Loko Louny - Dukla Praha
23 : 38
video
online
Sokol Ostrava - Baník OKD Karviná
28 : 35
video
online
Slavia - M.A.T. Plzeň
16 : 43
video
online
Maloměřice - KP Brno
18 : 28
video
online
Rožnov p.R. - SKP Frýdek-Místek
25 : 38
video
online
Sokol II.Prostějov - Bystřice p.H.
22 : 32
video
online
Bohunice - HC Zubří
12 : 35
video
online
Ivančice - HC Zlín
21 : 24
video
online
Sokol Kostelec na Hané - Tatran Litovel
26 : 31
video
online
MHK Karviná - Cement Hranice
28 : 29
video
online
Libčice n. Vlt. - HK FCC Město Lovosice
23 : 28
video
online
H.Brod - Sokol Nové Veselí
31 : 30
video
online
V. Bystřice - Kopřivnice
25 : 29
Tabulka střelců
Lukáš Frančík
HCB OKD Karviná
35
Jan Bednář
Sokol Vršovice
34
Lukáš Malý
HK FCC Město Lovosice
33
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Zbíral
ČZ HBC Strakonice 1921
10
Josef Diviš
MHK Karviná
10
Lukáš Holiš
TJ Rožnov p.R.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jaroslav Zemánek
TJ Cement Hranice
26
Tomáš Petružela
Sokol Juliánov
24
Jan Pindej
MHK Karviná
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.