Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
Rozpis soutěže
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Zdeněk Voves
Mateřský klub
Bohemia Sekt St.Plzenec
Rok narození
1960
Typ licence
Licence B
Platnost licence
10.6.2018
Koučovaná utkání
muži
28.5. 13:30
A43
Starý Plzenec "B" - TJ Loko Plzeň
21 : 31
14.5. 13:30
A38
Starý Plzenec "B" - Košutka B
31 : 24
30.4. 13:30
A33
Starý Plzenec "B" - Rokycany
20 : 25
16.4. 13:30
A27
Starý Plzenec "B" - VŠ Plzeň "B"
24 : 25
10.10. 12:30
A20
Starý Plzenec "B" - Bolevec M.A.T.
31 : 21
28.9. 17:00
A13
Starý Plzenec "B" - TJ Loko Plzeň
25 : 29
20.9. 11:00
A08
Starý Plzenec "B" - Košutka B
28 : 25
13.9. 18:00
A05
Bolevec M.A.T. - Starý Plzenec "B"
25 : 31
1.liga muži
15.5. 15:00
AB129
Starý Plzenec - Sokol Nové Veselí
29 : 35
7.5. 15:00
AB125
Olomouc - Starý Plzenec
28 : 21
1.5. 15:00
AB116
Starý Plzenec - Chodov
33 : 27
23.4. 16:00
AB114
Náchod - Starý Plzenec
28 : 27
17.4. 17:00
AB103
Jičín "B" - Starý Plzenec
23 : 30
3.4. 15:00
AB102
Starý Plzenec - Sokol Ostrava
28 : 27
19.3. 18:00
AB092
HBC Strakonice - Starý Plzenec
22 : 25
13.3. 17:00
AB089
Starý Plzenec - Sokol Přerov
39 : 28
5.3. 17:00
AB081
Dvůr Králové - Starý Plzenec
24 : 21
28.2. 15:00
AB076
Starý Plzenec - Bystřice p.H.
20 : 21
21.2. 17:00
AB070
Talent Plzeň "B" - Starý Plzenec
32 : 28
13.12. 16:30
AB063
Sokol Nové Veselí - Starý Plzenec
37 : 23
6.12. 15:00
AB059
Starý Plzenec - Olomouc
31 : 26
29.11. 17:00
AB050
Chodov - Starý Plzenec
20 : 18
22.11. 15:00
AB048
Starý Plzenec - Náchod
32 : 29
15.11. 11:30
AB037
Starý Plzenec - Jičín "B"
35 : 22
24.10. 17:00
AB036
Sokol Ostrava - Starý Plzenec
29 : 33
18.10. 10:00
AB026
Starý Plzenec - HBC Strakonice
18 : 31
11.10. 11:00
AB023
Sokol Přerov - Starý Plzenec
35 : 39
4.10. 15:00
AB015
Starý Plzenec - Dvůr Králové
31 : 24
27.9. 11:00
AB010
Bystřice p.H. - Starý Plzenec
23 : 27
19.9. 19:30
AB004
Starý Plzenec - Talent Plzeň "B"
27 : 25
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Dukla - Handball KP Brno
36 : 20
video
online
Zubří - HK Lovosice
38 : 23
video
online
Sokol Ostrava - Talent Škoda JS Plzeň
37 : 37
video
online
Karviná - Sokol Nové Veselí
24 : 26
video
online
Jičín - Frýdek-Místek
30 : 36
video
online
HBC Strakonice 1921 - Zlín
34 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
22
20
1
1
750 : 508
41
2
Zubří
22
17
0
5
712 : 547
34
3
Sokol Nové Veselí
22
15
1
6
682 : 574
31
4
Karviná
22
10
4
8
553 : 551
24
5
Talent Škoda JS Plzeň
22
11
2
9
667 : 693
24
6
HBC Strakonice 1921
22
11
2
9
670 : 665
24
7
HK Lovosice
22
11
1
10
621 : 619
23
8
Frýdek-Místek
22
10
1
11
667 : 660
21
9
Sokol Ostrava
22
7
2
13
525 : 631
16
10
Jičín
22
5
2
15
573 : 663
12
11
Handball KP Brno
22
5
2
15
590 : 714
12
12
Zlín
22
0
2
20
564 : 749
2
Tabulka střelců
Tomáš Nejdl
ČZ HBC Strakonice 1921
237
Vojtěch Patzel
HC Dukla Praha
164
Martin Janíček
HC Zubří
147
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Wilczek
HCB OKD Karviná
40
František Nesvadba
HC Zubří
39
Tomáš Chvosta
ČZ HBC Strakonice 1921
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adam Wozniak
HCB OKD Karviná
64
Michael Konárik
HK FCC Město Lovosice
54
Petr Pelnář
Talent Škoda JS Plzeň
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.