Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
Rozpis soutěže
Extraliga
Extraliga Play-off 1-8
Extraliga Play-out 9-12
Extraliga Play-out 11-12
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-4
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Zdeněk Voves
Mateřský klub
Bohemia Sekt St.Plzenec
Rok narození
1960
Typ licence
Licence B
Platnost licence
10.6.2018
Koučovaná utkání
muži
28.5. 13:30
A43
Starý Plzenec "B" - TJ Loko Plzeň
21 : 31
14.5. 13:30
A38
Starý Plzenec "B" - Košutka B
31 : 24
30.4. 13:30
A33
Starý Plzenec "B" - Rokycany
20 : 25
16.4. 13:30
A27
Starý Plzenec "B" - VŠ Plzeň "B"
24 : 25
10.10. 12:30
A20
Starý Plzenec "B" - Bolevec M.A.T.
31 : 21
28.9. 17:00
A13
Starý Plzenec "B" - TJ Loko Plzeň
25 : 29
20.9. 11:00
A08
Starý Plzenec "B" - Košutka B
28 : 25
13.9. 18:00
A05
Bolevec M.A.T. - Starý Plzenec "B"
25 : 31
1.liga muži
15.5. 15:00
AB129
Starý Plzenec - Sokol Nové Veselí
29 : 35
7.5. 15:00
AB125
Olomouc - Starý Plzenec
28 : 21
1.5. 15:00
AB116
Starý Plzenec - Chodov
33 : 27
23.4. 16:00
AB114
Náchod - Starý Plzenec
28 : 27
17.4. 17:00
AB103
Jičín "B" - Starý Plzenec
23 : 30
3.4. 15:00
AB102
Starý Plzenec - Sokol Ostrava
28 : 27
19.3. 18:00
AB092
HBC Strakonice - Starý Plzenec
22 : 25
13.3. 17:00
AB089
Starý Plzenec - Sokol Přerov
39 : 28
5.3. 17:00
AB081
Dvůr Králové - Starý Plzenec
24 : 21
28.2. 15:00
AB076
Starý Plzenec - Bystřice p.H.
20 : 21
21.2. 17:00
AB070
Talent Plzeň "B" - Starý Plzenec
32 : 28
13.12. 16:30
AB063
Sokol Nové Veselí - Starý Plzenec
37 : 23
6.12. 15:00
AB059
Starý Plzenec - Olomouc
31 : 26
29.11. 17:00
AB050
Chodov - Starý Plzenec
20 : 18
22.11. 15:00
AB048
Starý Plzenec - Náchod
32 : 29
15.11. 11:30
AB037
Starý Plzenec - Jičín "B"
35 : 22
24.10. 17:00
AB036
Sokol Ostrava - Starý Plzenec
29 : 33
18.10. 10:00
AB026
Starý Plzenec - HBC Strakonice
18 : 31
11.10. 11:00
AB023
Sokol Přerov - Starý Plzenec
35 : 39
4.10. 15:00
AB015
Starý Plzenec - Dvůr Králové
31 : 24
27.9. 11:00
AB010
Bystřice p.H. - Starý Plzenec
23 : 27
19.9. 19:30
AB004
Starý Plzenec - Talent Plzeň "B"
27 : 25
Další
Předchozí kola
Extraliga Play-off 3-4 - výsledky
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
28 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
26 : 19
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
20 : 25
video
online
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
33 : 35
video
online
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
1.6. 18:00
Tabulka střelců
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
179
Milan Kotrč
HC Dukla Praha
162
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
66
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
46
Petr Magrla
TJ Cement Hranice
44
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Brabec
HC Dukla Praha
108
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
80
Libor Hanisch
HCB OKD Karviná
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.