Soutěže mužů
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM13
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci-Č.
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
2.liga muži EF-baráž
Jan Martínek
Mateřský klub
KH Kopřivnice
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
29.8.2016
Koučovaná utkání
2.liga starší dorostenci M
14.5. 17:00
AI128
Sokol II.Prostějov - Kopřivnice
34 : 50
8.5. 15:00
AI125
Kopřivnice - Rožnov p.R.
32 : 28
28.4. 18:30
AI117
Sokol Telnice - Kopřivnice
30 : 35
24.4. 13:00
AI112
Kopřivnice - V. Bystřice
36 : 23
17.4. 15:30
AI106
Žeravice - Kopřivnice
27 : 32
3.4. 15:00
AI099
Kopřivnice - SKH Polanka n.O.
37 : 26
19.3. 15:00
AI095
Sokol V. Meziříčí - Kopřivnice
22 : 25
5.3. 15:00
AI084
Litovel - Kopřivnice
22 : 27
21.2. 15:00
AI072
Kopřivnice - Sokol Sokolnice
41 : 18
13.12. 15:00
AI062
Kopřivnice - Sokol II.Prostějov
42 : 30
6.12. 16:00
AI059
Rožnov p.R. - Kopřivnice
15 : 25
29.11. 13:00
AI051
Kopřivnice - Sokol Telnice
42 : 28
21.11. 15:30
AI046
V. Bystřice - Kopřivnice
34 : 35
15.11. 13:00
AI040
Kopřivnice - Žeravice
30 : 22
4.11. 17:30
AI033
SKH Polanka n.O. - Kopřivnice
26 : 32
18.10. 13:00
AI029
Kopřivnice - Sokol V. Meziříčí
47 : 27
6.10. 18:30
AI020
Kopřivnice - Vsetín
40 : 28
4.10. 13:00
AI018
Kopřivnice - Litovel
34 : 31
26.9. 15:00
AI007
HK Ivančice - Kopřivnice
24 : 32
19.9. 14:00
AI006
Sokol Sokolnice - Kopřivnice
22 : 45
1.liga mladší dorostenci
8.5. 13:00
AJ125
Kopřivnice - Karviná
33 : 33
1.5. 15:00
AJ117
HK B Most - Kopřivnice
29 : 34
24.4. 15:00
AJ112
Kopřivnice - V. Bystřice
41 : 39
17.4. 10:30
AJ106
Zubří - Kopřivnice
38 : 28
23.3. 18:00
AJ099
Kopřivnice - HK Lovosice
33 : 24
20.3. 12:00
AJ095
Zlín - Kopřivnice
37 : 38
12.3. 15:00
AJ086
Kopřivnice - Talent Škoda JS Plzeň
31 : 27
6.3. 12:30
AJ084
Sokol Nové Veselí - Kopřivnice
38 : 32
27.2. 13:00
AJ073
Kopřivnice - Jičín
38 : 33
21.2. 13:00
AJ072
Kopřivnice - Frýdek-Místek
31 : 30
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Loko Č.Budějovice - 1.HC Pardubice
0 : 10 k.
video
online
TJ Sokol Úvaly - 1.HK Dvůr Králové
24 : 24
video
online
Náchod - ELP Jablonec
29 : 29
video
online
Loko Louny - Sokol Nové Veselí B
37 : 15
video
online
Třeboň - TJ Sokol Bělá
18 : 17
video
online
TJ Sokol Šťáhlavy - Chodov
29 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Sokol Úvaly
22
17
1
4
552 : 422
35
2
1.HC Pardubice
22
16
2
4
682 : 485
34
3
Loko Louny
22
16
1
5
590 : 479
33
4
1.HK Dvůr Králové
22
15
3
4
562 : 462
33
5
TJ Sokol Šťáhlavy
22
15
0
7
576 : 486
30
6
Třeboň
22
12
0
10
517 : 548
24
7
Chodov
22
9
1
12
571 : 564
19
8
Náchod
22
8
2
12
482 : 518
18
9
Sokol Nové Veselí B
22
6
1
15
462 : 607
13
10
TJ Sokol Bělá
22
5
1
16
458 : 551
11
11
ELP Jablonec
22
3
1
18
471 : 678
7
12
Loko Č.Budějovice
22
3
1
18
365 : 488
7
Tabulka střelců
Ondřej Lacina
Lokomotiva Louny
176
Jan Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
165
Dominik Ulč
TJ Sokol Šťáhlavy
160
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Budiš
TJ Sokol Úvaly
41
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
35
Stanislav Knoll
1.HC Pardubice
35
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Štajnrt
HC TJ Náchod
50
Dominik Ulč
TJ Sokol Šťáhlavy
48
Jaroslav Macoun
TJ Sokol Bělá
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.